Komplet Bransoletek Poco-Mas-Buena

170,00 179,00 

Komplet minimalistycznych bransoletek damskich na rękę.

Synonim nowoczesnej wygody. Wykonane na mocnych sznurkach lnianych w naturalnym szarobeżowym kolorze, z plecionym zapięciem.
Świetny pomysł na prezent dla wielbicielki subtelnych, oszczędnych ozdób. Rozmiar uniwersalny.
7 koralików na szczęście, 17 dla karmy i losu i 31 dla kreatywności i optymizmu.

Dostępność: na wyczerpaniu
Szczegóły

Komplet Bransoletek Poco-Mas-Buena to autorska kompozycja bransoletek, które oferujemy w 9 kolorach. Jest częścią kolekcji NATURAL – ekologicznej biżuterii w stylu urban boho.

  • Bransoletka POCO – sznurek układa się w elegancki skręcany splot, zaś punkt środkowy stanowi siedem koralików na szczęście. Jest symbolem całości, dopełnienia, jedności.
  • Bransoletka MAS – sznurek bransoletki oplata siedemnaście koralików. Liczba 17 może być wyjaśniona przez numer anioła 8 (1 + 7 = 8), która wskazuje karmę i los.
  • Bransoletka BUENA – minimalistyczny splot bransoletki, prowadzony przez 31 koralików. Trzydzieści jeden to kombinacja cyfry 3 (Jowisz) i 1 (Słońce), niesie ze sobą optymizm, entuzjazm, komunikację, kreatywność i ekspansję.

Komplet bransoletek Poco-Mas-Buena wpadł Ci w oko, ale nie potrzebujesz wszystkich? Pamiętaj, że możesz zamówić je każdą z bransoletek osobno TUTAJ. W opisie pojedynczych bransoletek MONO Poco Mas Buena Przeczytasz więcej o znaczeniu poszczególnych cyfr i liczb powiązanych z bransoletkami.

W naszym butiku znajdziesz także inne Bransoletki oraz Komplety biżuterii.

Komplet bransoletek Poco-Mas-Buena wykonaliśmy z naturalnych materiałów:

Bransoletki wykonane są z naturalnych, biodegradowalnych materiałów. Polskie nici lniane w naturalnym kolorze, z których upleciona jest bransoletka, zabezpieczyłam czystym woskiem pszczelim. Wosk kupiłam od pszczelarza z okolic Bielska-Białej. Dlatego są też świetnym wyrobem regionalnym. Bransoletki są bardzo lekkie, a właściwości lnu sprawiają że w organiczny sposób nie uczulają nawet osób o skórze skłonnej do podrażnień.

Pamiętaj, że pod wpływem wody sznurek puchnie. Przez to trudno jest rozpiąć bransoletkę, dopóki nie wyschnie. Dlatego zalecam zdjęcie ozdób na czas kąpieli, sprzątania lub wykonywania innych czynności, gdzie mogą się one zamoczyć . W razie zamoczenia musisz odczekać z ich zdejmowaniem, aż zupełnie wyschną lub je rozciąć. O właściwościach lnu możesz przeczytać tutaj.

Bransoletki są biodegradowalne. Rozcięte lub zużyte sznurki możesz wyrzucić na kompost lub do odpadków organicznych. Koraliki możesz zawsze wykorzystać. Np. do wykonania kolejnej biżuterii, do haftu oraz innych prac rękodzielniczych. Jeżeli masz znajomego szklarza lub rękodzielnika, możesz podarować im odzyskane z bransoletek koraliki. Na pewno się ucieszą 🙂

Jeżeli posiadasz uszkodzoną biżuterię plecioną i interesuje Cię jej naprawa biżuterii, skontaktuj się z nami. Sroczce błyszczy oczko na świecidełka, dlatego też chętnie pomaga w przywracaniu drobiazgom ich dawnej świetności 😉

Szczegóły wyrobu

Waga Brak danych
Waga kompletu bransoletek

około 2,7 grama.

Modele bransoletek wchodzące w skład kompletu

Bransoletki MONO – Poco, Mas i Buena

Kolor koralików

1 Bronze, 2 Champagne, 3 Gold, 4 Steel Mat, 5 Nickel, 6 Black Diamond, 7 Black Diamond Mat, 8 Turquoise, 9 Dark Chocolate

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Please reload

Please Wait

Przyjaciele Sroczki gromadzą ciasteczka. Szczegóły znajdziesz w naszej  Polityce Prywatności