Bransoletka MONO Poco-Mas-Buena

65,00 68,00 

Minimalistyczna bransoletka damska na rękę.

Wygodna, nowoczesna i minimalistyczna w typie tennis bracelet z lnu i drobnych koralików. Świetny pomysł na prezent dla wielbicielki subtelnych, oszczędnych ozdób. Rozmiar uniwersalny.
Oferujemy 3 modele: Poco, Mas i Buena w 9 kolorach.

Wysyłka w: 2 – 4 dni robocze
Szczegóły

mianowicie mBransoletka MONO Poco-Mas-Buena to autorska seria bransoletek dla kobiet. Jest częścią kolekcji biżuterii NATURAL.

  • Bransoletka POCO – Sznurek układa się w elegancki skręcany splot, zaś punkt środkowy stanowi siedem koralików na szczęście. 7 to mistyczna liczba, która istnieje w wielu kulturach, mitologiach i religiach. Ma istotne znaczenie w numerologii. Jest symbolem całości, dopełnienia, jedności. Łączy się z duchowością, wiedzą, intelektem, intuicją a także tajemnicą. Oznacza związek czasu i przestrzeni. Jest wiązana z aniołami.
  • Bransoletka MAS – minimalistyczny splot bransoletki, prowadzony przez siedemnaście koralików. Jest to kolejna anielska liczba, ma moc 7 wzmocnionej działaniem 1. Cyfra 1 wskazuje na ambicję, energię, niezależność, kreatywność i aspiracje, gdy 7 wskazuje na zmiany, strach, chęć podróżowania i ciągły ruch. 17 może być również wyjaśniona przez numer anioła 8 (1 + 7 = 8), która wskazuje karmę i los.
  • Bransoletka BUENA – minimalistyczny splot bransoletki, prowadzony przez 31 koralików. Trzydzieści jeden jest kombinacją numerów 3 (Jowisz) i 1 (Słońce), niesie optymizm, entuzjazm, komunikację, kreatywność i ekspansję. Numer 3 reprezentuje siłę wzrostu, spontaniczność, autoekspresję, ekspansję i zasady wzrostu. Numer 1 przynosi ze sobą atrybuty przywództwa, motywacji, inicjatywy i nowych początków.

Jeżeli bransoletka MONO Poco-Mas-Buena oraz jej wariacje wpadły Ci w oko, mamy dla Ciebie dobre wieści. Mianowicie możesz zamówić je taniej w zestawie.

W naszym butiku znajdziesz także inne Bransoletki. Możliwe, że zainteresują Cię także Komplety biżuterii.

O użytych do wykonania bransoletki materiałach:

Wykonana z naturalnych, biodegradowalnych materiałów. Nici lniane w naturalnym kolorze, z których upleciona jest bransoletka, zabezpieczyłam naturalnym woskiem pszczelim. Jest bardzo lekka, nie uczula. Pod wpływem wody sznurek puchnie, przez co trudno jest rozpiąć bransoletkę dopóki nie wyschnie. Dlatego szczególnie przed kąpielą zalecam zdjąć bransoletkę. W razie zamoczenia musisz odczekać z jej zdejmowaniem, aż zupełnie wyschnie lub ją rozciąć. Dodatkowo o właściwościach lnu możesz przeczytać tutaj.

Szczegóły wyrobu

Waga Brak danych
Model bransoletki

POCO, MAS, BUENA

Kolor koralików

1 Bronze, 2 Champagne, 3 Gold, 4 Steel Mat, 5 Nickel, 6 Black Diamond, 7 Black Diamond Mat, 8 Turquoise, 9 Dark Chocolate

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Please reload

Please Wait

Przyjaciele Sroczki gromadzą ciasteczka. Szczegóły znajdziesz w naszej  Polityce Prywatności