Nowości w butiku wOczkuSroczki

wOczkuSroczki

Jesteśmy młodą marką, która wyniknęła z wielu lat rękodzielniczego doświadczenia. Tworzone przez nas wyroby to rękodzieło artystyczne z duszą. Inspirowane przez etniczny design i skarby ziemi, personalizowane by wzmocnić Twoje piękno i siłę.

Wśród nich znajdziesz także jedyne w swoim rodzaju upominki dla osób wolnego ducha, których dzikość serca wzywa na ścieżkę duchowej wędrówki. Tworzone są intuicyjnie, z pasją i intencją, aby mogły przynieść przyszłej właścicielce lub właścicielowi harmonię i szczęście.

NATURAL

Kolekcja powstawała z myślą osobach ceniących wyroby i produkty naturalne. Także dla nas przyroda i dbanie o środowisko są dla nas ważne. Dlatego od kilku lat testowaliśmy różne materiały i eksperymentowaliśmy, tworząc różne modele biżuterii. Np. bransoletki z serii BIRTHDAY to w najbardziej złożonym przypadku aż 17 nieudanych prób wykonania modelu bransoletki.
W efekcie powstała cała kolekcja, która obecnie stopniowo rośnie. Stworzona jest z naturalnych materiałów, które można recyklingować i utylizować w bezpieczny dla środowiska sposób.

NOWOŚĆ | bransoletki MONO

Minimalistyczne bransoletki na rękę, w których się zakochasz!

Zobacz wszystkie kolory oraz modele naszej flagowej bransoletki z kolekcji NATURAL. Nowoczesna bransoletka dla kobiet. Wykonana z antyalergicznych nici lnianych w naturalnym kolorze, z plecionym przesuwnym zapięciem.

Przyjaciele Sroczki gromadzą ciasteczka. Szczegóły znajdziesz w naszej  Polityce Prywatności